• Przechowalnia 0
 • Sonda
  Szukaj treści

  Wpisz szukaną frazę


  Wyszukiwanie zaawansowane

  Tamaryszek Francuski 50 szt.

  100,00 zł

  Wysyłka:3 dni
  Produkt dostępny (10000 sztuk)
  Waga:5.00 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:sztuk

  Pakiet 50 szt.

  Roślina ozdobna. Jest czasami uprawiany w parkach, ogrodach botanicznych i ogródkach przydomowych. Najładniej wygląda podczas kwitnienia, ale dzięki delikatnym i kolorowym pędom jest atrakcyjny również po opadnięciu liści.
   
  Wymaga dużo miejsca, gdyż silnie się rozrasta. Dobrze rośnie na lekkiej i przepuszczalnej glebie, wymaga słonecznego stanowiska. Ma bardzo głębokie korzenie i dlatego jest dość wytrzymały na suszę. Dobrze również znosi zasolenie gleby, nie jest natomiast całkowicie mrozoodporny i w czasie surowych zim może przemarznąć, szczególnie wrażliwe na mróz są młode okazy. Przemarznięte krzewy jednak się odradzają.
   
  Co kilka lat należy go silnie przyciąć, będzie wówczas bardziej zagęszczony i będzie obficiej kwitnął. Również w przypadku przemarznięcia obumarłe pędy należy uciąć nisko nad ziemią. Źle znosi przesadzanie; jeśli jest to konieczne, należy silnie przyciąć mu nadziemne pędy.
   
   Przedmiotem mojej sprzedaży są roczne sadzonki Tamaryszka Francuskiego o wysokości od 40 do 60 cm.
  Zdjęcie przykładowej sadzonki:

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Powiadomienia

  Tamaryszek Francuski 50 szt.

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.